An Untitled Love HDF 20e jubileumeditie A.I.M by Kyle Abraham

20 t/m 21 februari 2026


Amare, Den Haag

€ 24,00 - € 59,00

Tickets

“An Untitled Love beautifully presents dance as interpersonal communication. It's a theatrical love letter to social dance.”

— The New York Times

Na zijn Nederlandse debuut in 2016 keert de internationaal gelauwerde choreograaf Kyle Abraham terug naar Holland Dance Festival – dit keer met zijn veelgeprezen voorstelling An Untitled Love.

 

Een feest vol diepgang
Met de muziek van Grammy-winnaar en R&B-legende D’Angelo als kloppend hart, creëert Abraham een bruisende mix van dans, poëzie en alledaagse bewegingen. Het resultaat is een zinderende ode aan Black culture, familie en gemeenschap – een voorstelling die tegelijk voelt als een intieme liefdesverklaring en een swingend mixtape.

Dans als levensverhaal
In An Untitled Love verweeft Abraham persoonlijke verhalen met bredere maatschappelijke thema’s. Zijn choreografie schakelt moeiteloos tussen hedendaagse dans, hiphop en jazz, van kleine, haast onopvallende gebaren tot explosieve sequenties die het podium vullen met energie en emotie. De dansers van A.I.M by Kyle Abraham – door The New York Times geprezen als “een van de meest consistent uitstekende gezelschappen van dit moment” – vertalen D’Angelo’s soulvolle klanken naar een adembenemende visuele ervaring.

Kyle Abraham
Bekroond met onder meer de MacArthur Fellowship, de Princess Grace Statue Award en de Doris Duke Award, wordt Abraham wereldwijd geroemd om zijn vernieuwende en mensgerichte aanpak. Zijn werk, waarin hij ballet, hiphop en moderne dans samenbrengt, is opgevoerd door topgezelschappen als het Royal Ballet, New York City Ballet en Alvin Ailey American Dance Theater.

Met An Untitled Love laat Abraham opnieuw zien waarom hij tot de meest toonaangevende choreografen van deze tijd behoort: een performance die je meeneemt in een wereld vol vreugde, veerkracht, humor en ontroering – en die je niet onberoerd zal laten.

Lees meer

Data & tickets

datum begintijd locatie tarief tickets
vr 20 februari 2026 19:45 Amare Den Haag € 24 - € 59 bestel
za 21 februari 2026 19:45 Amare Den Haag € 24 - € 59 bestel

Credits

CHOREOGRAPHY
Kyle Abraham in collaboration with A.I.M

MUSIC
D’Angelo & The Vanguard

SCENIC & LIGHTING DESIGN
Dan Scully

VISUAL ART
Joe Buckingham

COSTUME DESIGN
Karen Young, Kyle Abraham

SOUND EDITOR
Sam Crawford

ARTISTIC ADVISORS
Charlotte Brathwaite
Risa Steinberg