Zin in iets nieuws deze zomer?
Kom in beweging, ontmoet anderen en laat je meenemen naar de warme, kleurrijke wereld van choreograaf Poernima Gobardhan.
Speciaal voor de zomereditie van Good [old] Times organiseert Holland Dance Festival een unieke en sfeervolle danscursus voor 55-plussers. Al jarenlang bewijst deze reeks dat je nooit te oud bent om te dansen. Dans verbindt, raakt en vertelt verhalen — zonder woorden. Bovendien draagt bewegen bij aan ontspanning én het vrijkomen van gelukshormonen.
Deze zomer introduceren we iets nieuws: een inspirerende kennismaking met de bewegingstaal van Poernima Gobardhan die vertrekt vanuit Bharata Natyam.
Over de docent
De workshops worden gegeven door Poernima Gobardhan, een toonaangevende choreograaf, danser en docent en oprichter van de Poernima Dance Company. In haar werk staat dans centraal als universele taal — een middel om menselijke ervaringen te delen en verbinding te creëren. Met haar warme en toegankelijke aanpak neemt zij je stap voor stap mee in een wereld waarin expressie, ritme en beleving samenkomen.
Er zijn twee workshops, ieder met een eigen niveau.
Basis
Altijd al een nieuwe dansstijl willen ontdekken? Dit is je moment. In een ontspannen en toegankelijke sfeer maak je kennis met de basis van haar bewegingstaal. Stap voor stap werk je toe naar een korte, expressieve danscombinatie — helemaal op jouw eigen tempo.
Plus
Heb je al enige danservaring en zin in verdieping?
Ontdek de verfijning en expressiekracht. Samen werken we aan een korte choreografie, met ruimte voor beleving, muzikaliteit en plezier.
In de workshops verbindt Poernima haar bewegingstaal die vertrekt vanuit Bharata Natyam. Met een warme, persoonlijke aanpak begeleidt zij je stap voor stap in deze rijke danstaal, waarin ritme, expressie en verhalen samenkomen.
Laat je deze zomer meevoeren naar een andere wereld.
Schrijf je snel in — vol = vol.